Strona główna Oferta

Oferta

Indywidualne lekcje tańca adresowane są do osób, które nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w grupowych. Program zajęć dostosowany jest do oczekiwań uczestników - uczone są wybrane tańce.

Program zajęć dostosowany jest tylko do Was, do Waszego tempa nauki co czyni naukę tańca wielce efektywną.

Pomożemy poprawić technikę, nauczymy nowych kroków, ułożymy układ choreograficzny (np. do pierwszego tańca weselnego) indywidualny dla każdej pary - dobierając do niego muzykę lub też dopasowując układ do muzyki wybranej przez parę).

Taniec towarzyski poziom początkujący (3 tańce użytkowe + walc  wiedeńcki)

3 poziomy

Kurs tańca towarzyskiego - użytkowego, dzięki niemu dowiesz się jak zatańczyć do każdej muzyki, jak poradzić sobie i zatańczyć z każdym partnerem czy dowolną partnerką.
Walc wiedeński (Takt: 3/4) - Początki walca wiedeńskiego sięgają XIV wieku . Walc wiedeński to taniec wirowy, przestrzenny. Można go tańczyć albo w wersji uproszczonej "na dwa" (dwukrokowy) lub "na trzy" (trzykrokowy) w obrotach wirowych.

Taniec towarzyski (tańce turniejowe)

  • Walc angielski (Takt:3/4). Walc angielski nazywany jest również czasem walcem powolnym. Jest to taniec romantyczny, spokojny, ruch opiera się na płynności, a także na ciągłym unoszeniu i opadaniu. Rytm równy, miarowy, na każde uderzenie stawiany jest zazwyczaj jeden krok.
  • Jive (Takt: 4/4). Jive tańczony jest na trzy sposoby: w tempie wolnym (triple beat), w tempie średnim (double beat) oraz w szybkim. Kroki jive'a stawiane są na podeszwie lub płasko podczas gdy ciężar ciała powinien być na przedniej części stopy, a mięśnie lekko rozluźnione. Nie stosuje się w nim akrobatycznych ewolucji tańczonych w rock and rollu.
  • Cza cza (Takt: 4/4). Cza–cza jest tańcem latynoamerykańskim pochodzenia kubańskiego ,jest rytmiczna i żywiołowa . Charakterystyczny dla niej jest ruch boczny bioder i dynamiczny ruch nóg tańczącego.
  • Rumba przepełniona jest erotyzmem, pełna zmysłowych ruchów całego ciała. Opowiada o kobiecie, która przy pomocy swoich wdzięków uwodzi mężczyznę po to by go zniewolić i zapanować nad nim.
  • Tango. taniec ten wywodzi się ze slumsów Buenos Aires w Argentynie. W Europie tango pojawiło się na początku XX wieku budząc wielkie zgorszenie. Tango ma przypominać kłótnię małżonków. Jego dramaturgia musi mieć gwałtowny charakter, pełen zaskakujących zmian kierunków i obrotów oraz szybkich ruchów głowy.
  • Walc wiedeński (Takt: 3/4). Początki walca wiedeńskiego sięgają XIV wieku . Walc wiedeński to taniec wirowy, przestrzenny. Można go tańczyć albo w wersji uproszczonej "na dwa" (dwukrokowy) lub "na trzy" (trzykrokowy) w obrotach wirowych.

Practise salsa L.A.

Możecie ćwiczyć kroki i kombinacje których nauczyliście się wcześniej. Pod czas Waszego treningu na Sali obecny jest instruktor, który pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Jest to czas dla Was na powtórkę i szlif, by błyszczeć na parkiecie i czuć się jeszcze bardziej pewnym w tańcu.

Solo tylko dla panów

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy w tym sezonie wystartować z propozycją tylko dla panów.
Podczas kursu poznacie – izolację ,techniki wykonywania obrotów , poprzez sekwencje taneczne poznacie różne style tańca, po to aby Wasze ciało potrafiło interpretować muzykę do, której chcecie tańczyć.
Na kursie ćwiczyć będziecie proste elementy, które wykorzystać będzie można w tańcu w parach jak i freestyle. Prosimy o zwrócenie uwagi na fakt, iż to zajęcia stosunkowo męczące- zawierać będą dużo powtórek pojedynczych elementów. Wskazana duża wytrwałość życzymy więc jej wszystkim panom.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Panów!

Salsa Los Angeles

Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem , rozwijała się zarówno na Kubie, w Portoryko, Nowym Jorku, jak i innych krajach latynoskich regionu Karaibów. Salsa czerpie z wielu różnych stylów i w rozmaitych miejscach rozwijała się pod różnymi wpływami. Styl powstały w Los Angeles głównie za sprawą braci Vazquez, apogeum rozwoju osiągnął w latach 90. Jest to styl liniowy (Cross-body), bardzo widowiskowy i szybki; cechuje go duża częstotliwość występowania wielokrotnych obrotów (spinów), elementów typu shines . Ten styl jest obecnie najpopularniejszym stylem tańczonym w Polsce.
Co to są Shines charakterystyczne dla Salsy L.A. Salsę przez większą część czasu tańczy się w parze. Jednak bardziej zaawansowani tancerze pozwalają sobie często na sekwencję improwizowanych kroków solowych w celu popisania się swoją umiejętnością tańca.

Solo panie

Na bazie kroków salsy, cza czy oraz techniki jazz latin zdobędziecie wiedzę odpowiedniego ułożenia rąk, jak wyróżniać się na parkiecie, jak i w którym momencie użyć bioder. Nauczycie się tańczyć i poprawicie kondycję, dowiecie się jak pięknie nosić swoje ciało, to wszystko pomoże Wam poczuć się swobodnie na parkiecie i z tańca czerpać tylko radość.

Nowożeńcy

Zapraszamy na zajęcia również nowożeńców. Uczestnictwo w nich będzie pomocne w wyborze jaki pierwszy taniec zatańczyć na weselu, jakie kroki taneczne zastosować. Stworzymy choreografię pierwszego tańca Waszego przyjęcia weselnego . Pamiętajcie jednak drodzy narzeczeni, że po tej cudownej chwili otwarcia wesela trzeba tańczyć całą noc… a potem czekają na Was kolejne bale.

Rytmika przedszkolna

W roku 2000 rozpoczęliśmy realizację autorskiego programu rytmiczno–tanecznego dla dzieci w wieku 3-7 lat. Pracujemy z najmłodszymi w domach kultury, szkołach i przedszkolach. Dziś, po kilkunastu sezonach działalności, jesteśmy pewni słuszności naszych założeń. Mamy pod swoją opieką Teatr Tańca ARABESKA od 15 lat zdobywający laury na przeglądach , festiwalach w Polsce i za granicą . Widowiska prezentowane przez Teatr  Tańca wciąż oglądane są z wielkim zainteresowaniem.Warto podkreśli ,że dzieci te swa przygodę taneczną rozpoczynały w 4- 5 roku życia.

Oferujemy formę zajęć dla dzieci opartą o elementy nauki poprzez zabawę, co pozwala na przygotowanie krótkich inscenizacji muzycznych oraz tworzenie układów tanecznych, przeznaczonych dla najmłodszego odbiorcy. Nie zapominamy także, aby dzieci w swym repertuarze miały piosenki oraz zabawy na okoliczności świąt, pór roku itd. Nasi podopieczni ze zduńskowolskich przedszkoli mieli okazję wielokrotnie występować na dużych miejskich imprezach (np. Dni Zduńskiej Woli), spotykając się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mimo wieloletniego doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym ciągle staramy się poszerzać zakres umiejętności, zapoznawać się z najnowszymi trendami w działalności z najmłodszymi, by osiągnąć jak najlepsze satysfakcjonujące wszystkich, rezultaty.

 

Face Fitness (gimnastyka twarzy)

Dbając o całe ciało i dobra formę fizyczną nie zapominajmy o najczęściej odkrytej jego części. Ćwiczenia face fitness poprawią owal twarzy ,z redukują  zmarszczki ,ujędrnią skórę, z likwidują ,,worki pod oczami". Podaruj swojej twarzy 60 minut cudownego relaksu.

 
Nasi partnerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kto jest z nami
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Reklama
Wyszukiwarka