Strona główna Instruktorzy

Instruktorzy

Aneta Barton
Instruktor tańca od 15 lat animator Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Założycielka prowadząca i choreograf Zespółów Tańca Nowoczesnego ARABESKA ,Mała Arabeska, Magnum, Debiut  oraz Rewii Dziecięcej SZAŁ(już nie prowadząca). Obie formacje wielokrotnie nagradzane na festiwalach, turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Lekcje tańca brała u wielu tancerzy, choreografów i pedagogów min. Elżbieta Szlufik-Pańtak, Grzegorz Pańtak, Joe Alter, Robert Śliżewski, Witold Jurewicz, Andreas,  Marty Rolnik,Melisa Fernandes ,Luis Vazguez i wielu innych. Wciąż doskonali swój warsztat, zgłębia nowe techniki ostatnio jej ulubienicą jest salsa. Współpracowała z marką WOLA i GATTA wiele lat była choreografem pokazów kolekcji dziecięcej i damskiej w swym dorobku ma kilkadziesiąt choreografii pokazów dla wielu firm konfekcyjnych. Wykonała choreografie do musicalu "Luiza" dla poznańskiej Grupy ERATO. Pomysłodawczyni współautorka widowiska "Musicalowy Zawrót Głowy", reżyser i choreograf widowiska "Pierwsza Nasza Taka Baśń" oraz  "Musicalowy Zawrót Głowy 2". Współautorka programu lekcji tańca dla najmłodszych, który z powodzeniem realizuje wraz z Przemkiem Rybakiem w domach kultury i przedszkolach. Kierownik Artystyczny projektu "SIERADZ TAŃCZY". W 2011 odznaczona przez Ministra Kultury I Dziedzictwa Narodowego, odznaką honorową ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ. Ostatnio wyróżniona przez Prezydenta Miasta Laurem Przedsiębiorczości.

Dominika Dyrgoń
Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się w wieku 9 lat w zespole tańca nowoczesnego Arabeska. Jako zespół pod kierunkiem instruktora Anety Barton, wielokrotnie nagradzane na festiwalach, turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Teraz jako instruktor oraz choreograf tańca, od 2009r. prowadzi zajęcia taneczne dla najmłodszych.Jest choreografem i prowadzącą  Rewię Dziecięcą SZAŁ. Tworzy autorskie programy dla najmłodszych w publicznych przedszkolach. Prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi w szkołach, studiach tańca oraz w Gminnych i Miejskich Ośrodkach Kultury. Brała udział w licznych warsztatach  oraz obozach tanecznych podnosząc swoje kwalifikacje taneczne. Lubi pracę z dziećmi bo uważa, że uczy ona cierpliwości i  wyrozumiałości dla innych oraz tego, że trzeba cieszyć się z najmniejszych rzeczy.  Zrealizowała pierwszego tanecznego FLASHMOBA w Zduńskiej Woli .

Ryszard Cyran
Pasjonat tańca towarzyskiego, klasa taneczna "B"; tańczy od 8 roku życia, związany z klubami Flesh Malbork oraz Fala Sopot, uczestnik wielu turniejów tańca towarzyskiego. Z zawodu nauczyciel oraz oligofrenopedagog w szkole specjalnej, lubi pracę z dziećmi, jest instruktorem tańca w Domu Kultury Na Pięterku w Zduńskiej Woli.

Przemysław Rybak
Muzyk - pianista, pedagog, absolwent Łódzkiej Akademii Muzycznej. Nauczyciel PSM I i II STOPNIA w Zduńskiej Woli. Współtwórca programu lekcji tańca dla najmłodszych, który z powodzeniem realizuje w domach kultury i przedszkolach. Członek wielu zespołów muzycznych, od kilkunastu lat pracuje z sukcesami w placówkach kulturalnych Zduńskiej Woli i regionu.

STRONA W PZREBUDOWIE

 

 
Nasi partnerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kto jest z nami
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Reklama
Wyszukiwarka