Strona główna O nas...

Studio Tańca ARABESQUE Anety Barton
Największa szkołatańca w regionie.
Szkoła tańca Anety Barton dla każdego. Uczymy tańczyć dzieci, młodzież i dorosłych w grupach oraz indywidualnie na imprezę i na scenę.

Dorośli od wielu już lat mogą uzupełniać swoja wiedze na kursach tańca towarzyskiego oraz solo. W przyjaznej atmosferze, z fachowym prowadzacym i w niewielkim gronie uczestników.
Wszyscy, którzy traktują taniec jako pasję mogą rozwijać swój warsztat w grupach tanecznyh dla dorosłych.
Oczywiście szkolimy też dzieci w formacjach tanecznych grup przygotowawczych. Tych najwytrwalszych i najbardziej pracowitych zapraszamy do współpracy w Teatrze Tańca ARABESKA, który istnieje już 17 lat. Swe początki miał w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli a dziś działa w szkole jego założycielki Anety Barton.
Teatr Tańca ARABESKA ma w swym repertuarze dziesiatki choreografii oraz wiele widowisk  tanecznych w różnych stylach. Tancerze ARABESKI są w wieku od 7 do 20 lat. Studio Tańca jest producentem najnowszego widowiska tanecznego ,, Śpiaca Królewna" opatrzonego przepięknymi wizualizacjami 3D autorstwa  Mariusza Fraszczaka.

Możemy sie pochwalic grupą pięknych oraz świetnie wyszkolonych cheerlea

ders Od kilku już lat towarzyszymy drużynie ZKS GATTA  ACTIVE podczas zmagań futsalowej extraklasy.
Możemy pochwalić sie również nowa grupą tańczącej młodzieży, która upodobała sobie taniec towarzyski.
Wszystkie zajęcia prowadzą starannie dobrani instruktorzy.
W naszym studiu można zadbać nie tylko o wiedze z dziedziny tańca ale również o dobra formę. Proponujemy zajecia z jogi oraz fitness( zumba, bollywood aerobic).
Oczywiście w swej ofercie mamy zajecia POLE DANCE, które w tej chwili sa najmodniejszą formą fitness na świecie. Swoją grupe fanów mają również treningi jogi twarzy( face fitness)
Studio Tańca ARABESQUE jest gospodarzem cyklicznej imprezy pt.,,Wieczór z ARABESQUE" popularyzujac sztukę taneczną w śród dorosłych.
Organizujemy duże i małe iventy taneczne. Byliśmy m.in. realizatorami dużego cyklicznego projektu tanecznego pt,,Sieradz Tańczy"

Warsztat naszych tancerzy doceniany jest na festiwalach w całej Polsce ale najwiekszą radość sprawia nam pełna sala  publiczności  na naszych pokazach tanecznych.
Zapraszamy do odwiedzania naszej szkoły tańca. Po naszych kursach będziesz lśnić na parkiecie, a jeśli sprawi Ci frajdę uczestnictwo w pokazach tańca, w naszym studiu masz taką możliwość. Gdyby jednak interesowało Cię tylko podziwianie tych, któtych pasją jest taniec na bieżaco informujemy o imprezach, których bierzemy udział na Facebook (Studio Tańca ARABESQUE) i na naszej stronie.

Pamietamy, również o nowożeńcach. Co roku uczestniczymy w Regionalnych Targach Ślubnych, nasza oferta jest nie ograniczona. Proponujemy wieczory panieńskie z nauką tańca lub pokazem oraz przygotowanie pierwszego tańca, takiego o jakim marzycie.

Zapraszamy do współpracy z nami chętnie zatańczymy na WASZEJ imprezie lub pokażemy nasze MEGA WIDOWISKO.

 

 
Nasi partnerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kto jest z nami
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 
Reklama
Wyszukiwarka