Strona główna Aktualności

 

 

 

 

 

Zapraszamy  2 czerwca 2017 godz. 9.00 i 11.00 CENTRUM INTEGRACJI RATUSZ REZERWACJE DLA GRUP 509 391 375

 

 

Wszystkim tancerzom przypominamy że zajęcia trwają nadal. Do PIĄTKU wszystkie wypożyczone kostiumy muszą oddać tancerze z grup : RYTMIKA I , RYTMIKA II, KALINKA, ADAGIO, RELEWE, GLAMOUR, MAGNUM. Teatr Tańca ARABESKA tańczy jeszcze pokazy 25 czerwca, 2 i 3 lipca. Pozdrawiam

 

To już III koncert premier Studia ARABESQUE. Wreszcie na scenie pokażą się tegoroczni debiutanci oraz wszyscy tancerze naszego studia.Starym zwyczajem zaproszenia dla rodziców tancerzy, bilety dla gości . Po 5 zł
Zapraszamy po wejściówki i bilety , do odebrania w recepcji studia ul.Sieradzka 12 i Łaska 12

 

przedstawiamy filmik z naszych przed premierowych prób....

 

Czym jest muzyka w filmie? Czasami tłem wydarzeń na ekranie, czasami dopełnieniem tego, co widzimy, obrazem, ale bywa też nierozłączną częścią ekranowej historii. Są jednak ścieżki dźwiękowe, utwory, motywy, muzyczne wrażenia, które stają się co najmniej tak samo ważne, jak poplątane losy bohaterów. Ścieżki nieśmiertelne, już pierwszymi dźwiękami przywodzące na myśl znajome obrazy, przypominające wrażenia, jakie towarzyszyły nam w wyciemnionym kinie, czy podczas domowego seansu. Nucimy je w myślach jadąc autobusem, zapatrzeni w dal, pogwizdujemy dodając sobie animuszu, zmęczeni podczas porannego biegania.

Motywy przewodnie takich filmów jak „Avatar”, „Flinstonowie” , czy „Polskie Drogi” już nie potrzebują obrazu - żyją swoim życiem, również poza kinem czy ekranem telewizora. Oderwane, dają też szansę innym twórcom na opowiedzenie własnej historii, poszukanie własnej inspiracji w znanych rytmach i motywach, na zaistnienie na nowo – w innej scenografii, z innymi aktorami, w innym tempie i pod inne dyktando.

Odkryjmy na nowo dobrze znane nam motywy muzyczne, dajmy się uwieść dźwiękom i obrazom w rytmie muzyki filmowej...

 

Ktoś z państwa uznał, że jestem godną kandydatką do tytułu Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego - działalność społeczno-kult.-naukowa i zgłosił mnie do plebiscytu. Dziękuję więc, jeśli jednak jest jeszcze ktoś kto tak uważa proszę zatem zagłosuj na mnie. Aneta Barton http://www.dzienniklodzki.pl/plebiscyt/karta/aneta-barton,33041,1533805,t,id,kid.html

 

30 + nie macie pomysłu na piątkowy wieczór? To już macie! Najlepszym wyjściem będzie wejście na Wieczór z ARABESQUE do Clubu HADES. Styczniowe mrozy postaramy się Wam wynagrodzić prawdziwie gorącym klimatem.

Zaproszeni goście podgrzeją atmosferę. Barmani przygotują najsmaczniejsze drinki. Na parkiecie czekać na Was będzie najlepiej wyselekcjonowana muzyka, a Wy stworzycie klimat, jakiego jeszcze nie było... Do zobaczenia!

 

 

 

Jesteś lub byłeś uczestnikiem naszych kursów w tym sezonie, zapraszamy na ten szczególny wieczór. W stęp wolny Zobaczysz pokazy naszych tancerzy i naszych kursantów a po godz.21 wszyscy ruszymy do tańca, specjalnie dla WAS DJ zagra tak abyście do późnej nocy trenowali wszystkie poznane kroki taneczne. Czekamy na WAS
jeśli masz kontakt z kimś z kursu powiadom go prosimy.

 

Od jutra rozpoczynamy zapisy do nowych grup dziecięcych i młodzieżowych. Grupy rozpoczną prace w nowym sezonie 2015/16
już we wrześniu. Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia.
W nowy sezonie rozpocznie treningi nowa grupa TAŃCA TOWARZYSKIEGO zapraszamy więc serdecznie dzieci powyżej 8 lat. Drodzy rodzice wybierzcie się na nasze pokazy już dziś lub 21 czerwca na scenę za górką tańczymy duży program podczas DNI ZDUŃSKIEJ WOLI. Zobaczcie efekt naszej wieloletniej pracy oraz pokazy tegorocznych debiutantów. Zapraszamy

 

 

 

W naszym studiu gorące przygotowania do premierowych pokazów tego sezonu. Już wkrótce nasze formacje zatańczą na różnych imprezach w naszym mieście i nie tylko, ale zanim to się zdarzy rodziny i fani zobaczą ich w Karsznickiej filii MDK.

 

Wszystkie zajęcia, które odbywały się na ul.Złotnickiego21 (Club HADES) przeniesione zostają do budynku

Miejskiego Domu Kultury przy ul. Łaskiej 12 DRUGIE PIĘTRO SALA BALETOWA.

Zapraszamy do nowej sali.

 

Zajęcia BOLLYWOOD odwołane do końca MARCA
Zainteresowanych przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

 

 

 

 

W miesiącu lutym treningi bollywood-Robixz ™ z Anilem Machado odwołane.Do grafiku wracają w marcu. Przepraszamy rozczarowanych i zapraszamy za miesiąc.

 

Po raz pierwszy w Zduńskiej Woli zatańczymy razem z całym światem taniec przeciwko przemocy wobec kobiet w akcji "One Billion Raising - Nazywam się Miliard", w tym roku poświęconej przemocy wobec niepełnosprawnych. http://www.feminoteka.pl/nazywamsiemiliard/oakcji.php

Finał akcji odbędzie się 14 lutego, szczegóły podamy wkrótce.

Teraz gorąco zapraszamy wszystkich na otwarte próby tańca prowadzone przez Anetę Barton w studiu Tańca Arabesque przy ul. Sieradzkiej 12 w Zduńskiej Woli, wstęp wolny.

Zaplanowaliśmy 4 spotkania, by z nami zatańczyć nie musisz być na wszystkich. Pierwsza próba już w poniedziałek 2 lutego! Przybywajcie! Są ferie. Masz wolne? Zatańcz z nami przeciwko przemocy!

Harmonogram prób:
02 lutego, godz.18.30, sala ul. Sieradzka 12
06 lutego, godz.17.30, sala ul. Sieradzka 12
09 lutego, godz.18.30, sala ul. Sieradzka 12
13 lutego, godz.17.30, sala ul. Sieradzka 12

 

Wszystkie dziecięce grupy taneczne podczas ferii szkolnych w naszym studiu trenują bez zmian. Zajęcia odbywają się o zwykłej porze.
Do zobaczenie na treningu.

 

Bal karnawałowy dla naszych najmłodszych tancerzy z grup rytmicznych w najbliższą środę o godzinie 17.00 w sali przy

ul. Złotnickiego 21, zapraszamy.

Przebranie obowiazkowe

 

Laur Przedsiębiorczości dla Studia Tańca ARABESQUE.


Nagroda Prezydenta Miasta dla wyróżniających się przedsiębiorców.

Arabeski ozdobiły swym występem dzisiejszą galę biznesu.

 

 

Specjalnie, z myślą o kobietach, sprowadzamy do centrum Naszego miasta gorący klimat zakątków Ameryki Łacińskiej.
Denia Gonzalez Domninguez to najbardziej zmysłowa tancerka kubańska, która w dniu otwartym na lekcji pokazowej wprowadzi Wasze zmysły w klimaty kubańskiej muzyki.
Parkiet ociekać będzie zmysłowością bachaty, tętnić temperamentem salsy, wirować szaleństwem merengue.
Drogie Panie dajcie się ponieść wyjątkowemu klimatowi i pozwólcie oszaleć swoim zmysłom w czwartek 5 Luty 2015, godzina 19:00 - sala: Sieradzka 12, Zduńska Wola.

 

NIESTETY BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

 

ARABESKA w TVP na Woronicza
Zatańczyłyśmy w muzycznym programie ,,Petersburski Music Show" Nie znamy jeszcze daty emisji.

Damy znać

 

BĘDZIEMY TAM

Zapraszamy przyszłych nowożeńców na spotkanie z nami. Wyjaśnimy wszystkie szczeguły  dotyczące przygotowania pierwszego tańca oraz nauki tańca. Rozwiejemy Wasze wątpliwości. A przede wszystkim będziemy mieli dla Wszystkich odwiedzających nasze stoisko super ofertę, przygotowaną tylko na okoliczność TARGÓW ŚLUBNYCH.

 

 

UWAGA ! Brak biletów na Wieczór z ARABESQUE i Turniej POLE DANCE.

Kolejny Wieczór z ARABESQUE pełen niespodzianek 23 stycznia.

ZAPRASZAMY

 

 

 

Już od dziś rezerwacja miejsc.

Zostań jurorem turnieju POLE DANCE, o tym, który z prezentowanych programów zostanie nagrodzony decyduje publiczność.

Poza tym dobry nastrój zapewni nam Kabaret BEZ GRAWITACJI, którego członkiem jest nasz instruktor tańca towarzyskiego.

Oczywiście nie może zabraknąć cudownych ARABESEK oraz pokazów naszych kursantów.

Po tych emocjach zatańczymy wszyscy a PARTY zagra DJ WEBSTER.

 

Wielkie brawa dla wszystkich wykonawców.

WIECZÓR Z ARABESQUE W HADES CLUB nasi goście będą pamiętali jeszcze długo. To WASZA zasługa kochani. Jeszcze raz wielkie dzięki .My zabieramy się do pracy. Już za miesiąc kolejne takie spotkanie .

Wszystkich ,którzy zechcieli spędzić ten wieczór z Arabesque zapraszamy już dziś na kolejny. Każdy artysta marzy o tak entuzjastycznej widowni. Dziękujemy bardzo

 


 

Na zajęcia JOGA  możesz wejść bez zapisu. Każdy moment jest dobry żeby do nas dołączyć.

ZAPRASZAMY

 

 

 

 

 
Nasi partnerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kto jest z nami
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Reklama
Wyszukiwarka